Strona główna

Galeria Darłowo - Darłowo i Darłówko w starej pocztówce

Katalog

Ogólny

Polityka

Ogólne

Obyczaje

Skecze

Poszukaj

Archiwum

Linki

Miasto Darłowo

Muzeum w Darłowie

Muzeum w Koszalinie

Strona Tomasza Gabisia

Rügenwalder Mühle

Panel konserwatystów

09 grudnia 2011
Kocham wójta Kupracza!

 

Kocham wójta Gminy Darłowo! Bo jakże go nie kochać? W związku z likwidacją szynobusu zapytali wójta Franciszka, dlaczego nie udało się uratować tego połączenia. Wójt Kupracz postawił diagnozę: bo nie pomyślano o uatrakcyjnieniu połączenia. Jakim uatrakcyjnieniu? I wójt wyjaśnił, że kiedyś jeździł bar piwny. I jak tu nie kochać wójta Kupracza? Czy ktokolwiek inny w tym kraju od prezydenta, poprzez premiera z jego ministrami po sołtysa Sęczkowa (chyba najmłodsze sołectwo w kraju) wpadłby na pomysł, żeby do pociągu wożącego głównie młodzież do szkół doczepić bar piwny na kółkach? Pytanie retoryczne! Na taki pomysł mógł wpaść tylko nasz ukochany wójt Kupracz!

Tylko, dlaczego poprzestać na barze piwnym? Szynobus cieszyłby się pewnie jeszcze większym powodzeniem, gdyby do baru piwnego w pakiecie dorzucić wagon ze striptizem. I jeszcze jeden z dopalaczami. Na końcu składu byłby wagon do jarania trawy. Myślę, że taki skład pociągu sprawiłby, iż nie tylko młodzież dojeżdżająca po nauki do Sławna, ale i ta ucząca się w Koszalinie i innych miastach przesiadłaby się na taki szynobus. Podejrzewam, że niektórzy nawet by z niego nie wysiadali na noc. To by była dopiero atrakcja! Ale nikt o takich atrakcjach nie pomyślał. Oprócz jedynego, niepowtarzalnego wójta Kupracza.

I za to go kocham!

Komentarze (1)

2011-12-09 21:59:17
abc

A to wszystko za ciężko zarobione pieniądze podatników. Brawo! Niech żyje Polska! Ubolewam, że nie praktykuje się publicznej chłosty.

Dodaj komentarz

Imię:

 

Treść:


token
odswież obrazek

Przepisz znaki widoczne na obrazku

Prawa autorskie © 2006, 2011 galeriadarlowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: gcl.pl