Strona główna

Galeria Darłowo - Darłowo i Darłówko w starej pocztówce

Katalog

Ogólny

Polityka

Ogólne

Obyczaje

Skecze

Poszukaj

Archiwum

Linki

Miasto Darłowo

Muzeum w Darłowie

Muzeum w Koszalinie

Strona Tomasza Gabisia

Rügenwalder Mühle

Panel konserwatystów

07 grudnia 2011
Aaa... olać to!

Gdy znowu zobaczyłem w biały dzień, jak dwóch darłowiaków w centrum miasta odlewało się (bo jak to nazwać?), postanowiłem w końcu o tym napisać. Ale chwilę potem emocje opadły i zadałem sobie pytanie - a właściwie po co o tym pisać? Najwidoczniej to, że trudno przejść przez Darłowo i nie natrafić na miejscowego maczo, któremu ulgę przynosi oblanie czyjejś posesji, sklepu, lokalu, przytrafia się tylko mnie. Mam pecha. Ilekroć w pracy z okna spojrzę na Stary Spichlerz, to widzę, jak wieża tego lokalu przyciąga klientelę z wzdętym pęcherzem. W tym roku przyciąga nawet jakby częściej, pewnie dlatego, że ...

czytaj więcejKomentarze (1)

09 listopada 2011
Przestańcie chorować!

Dzisiaj w pewnym renomowanym ośrodku onkologicznym w dużym mieście byłem świadkiem takiej rozmowy:

- Niech pani zadzwoni w styczniu, to może będzie wiadomo, kiedy będzie można panią umówić na zabieg - recepcjonistka grzecznie instruowała starszą pacjentkę.

- Dopiero w styczniu? Ale ja jestem już po pięciu operacjach, nie wytrzymam. Nie można wcześniej? - próbowała wynegocjować pacjentka.

- Co za ludzie! Nie wie pani, że pod koniec roku w Polsce się nie choruje!? - skończyła utyskiwania pacjentki sympatyczna (i dowcipna) recepcjonistka.

czytaj więcejKomentarze (0)

do góry strony

Prawa autorskie © 2006, 2011 galeriadarlowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: gcl.pl